Училище за родители МА-МА с тема БЕБЕШКАТА БЕЗОПАСНОСТ, 20 декември от 11 ч.
-815x350.jpg)
Кои са рисковите ситуации, в които можете да изпаднете с бебето и как да обезопасите дома си?
Бебето е удивително същество. То е изключително любопитно, импулсивно, безстрашно. Обича да имитира възрастните и да изучава света, най-често с устата си. Въпреки че постоянно усвоява нови неща, като пълзене, изправяне, ходене, скачане, често стремежите му не отговарят на уменията му. То расте бързо и се развива, и когато дойде момента на движението, то хуква из малкия си свят за да го изследва. Колкото и да е малък света на детската стая, опасности могат да дебнат отвсякъде: копче на пода, контакти на стената и т.н.
Затова, задачата на родителите е да осигурят безопасен дом за мъниците, обезопасявайки периметъра. Не пропускайте възможността да чуете безценните съвети на акушерката Мария Евгениева, които ще ви посочат всички скрити дяволчета в дома ви, така че да ги забележите отдалеч.
Запазете в графика си: вторник, 20 декември от 11:00 ч.
Линк към събитието ще намерите като кликнете ТУК.
Последвайте и страницата ни Ивентас във Фейсбук за актуална информация за предстоящи събития за бъдещи и настоящи родители.
Остави Коментар